Toglic

Na stránkách Toglic naleznete nástroj, pomocí kterého jednoduše vytvoříte zajímavé výukové aktivity, které využijete při výuce na 1. a 2. stupni ZŠ.

• jednotlivé aktivity vytvoříte rychle, webové stránky obsahují metodické návody, jak je vytvořit
  • systém je přehledný, intuitivní
  • nutná registrace, účet zdarma a placený (umožňuje zapojit žákovská zařízení), možnost propojení pomocí Office 365
  • možnost vyzkoušení na 30 dnů
  • soubor 15 zajímavých výukových aktivit
  • v základním bezplatném účtu můžete aktivitu Křížovky vytisknout, zobrazit třeba na interaktivní tabuli, sdílet na svých webových stránkách, na sociálních sítích nebo zaslat žákům e-mailem
  • na Blogu a sociálních sítích FB a G+ se průběžně objevují tipy a triky

Vytvoření křížovky

• Po registraci a přihlášení zvolte možnost kartu Křížovky (kategorie Práce se slovy).
  • Zadejte název křížovky, legendu a jednotlivé pojmy v ní. Označte kliknutím písmena, která budou v tajence.
  • Jednotlivé řádky je možné přesouvat, měnit nebo odstranit.
  • Používáte-li žákovská zařízení – odešlete na ně výslednou aktivitu.
  • Určitě využijete i možnost tisku, uložení do pdf, vložení na vlastní webové stránky nebo sdílení.
  • Výslednou křížovku můžete kdykoliv editovat (Uložené sady)

Vyzkoušejte se