Toxicode

Toxicode je soubor tří her, během kterých studenti zjistí, o čem všem je kódování. Prostřednictvím několika sérií otázek je student veden k hádání pravidel programovacího jazyka.

• Zdarma, on-line, bez nutnosti registrace,
  • bez zásahu učitele,
  • ideální pro úplné začátečníky v kódování,
  • jednoduché, intuitivní ovládání pomocí klávesnice.

Silent Teacher

Cílem této minihry je zjistit (bez pomoci učitele), o čem všem je kódování. Prostřednictvím několika sérií otázek je student veden k hádání pravidel programovacího jazyka.

Compute It

Žáci si vyzkoušejí roli strojů – zjistí, jak počítač čte programy a vykonává instrukce. Po dokončení jednotlivých kol (58 výzev) získají přehled o tom, jak počítač čte kód. Aplikace je ideální pro úplné začátečníky v kódování, není potřeba dohled.

Little Dot Adventure

Zajímavá aplikace nabízí žákům získat první zkušenosti s programováním. Pro řešení jednotlivých úkolů (35 výzev) využívají správné kartičky s kódem.